עצור! יש לך נקודה בלב

שמעתי על הרבה דברים שיש לי, אבל "נקודה בלב"? זה חדש. האמת היא שבאמת זהו מושג חדש העולה על הפרק, וקשור לכל אחד מאיתנו באופן אישי ולכולנו באופן כללי. ואפשר לומר, שמשפיע על חיינו עד מאוד.

עצמו רגע עיניים ותארו את החיים שלכם רצים לכם כסרט מול עיניכם. רצים לעבודה, יוצאים לבילוי, ישנים, אוכלים, קונים משהו, נפגשים עם מכרים… נכון. ומה עוד? מה המעטפת של כל זה? מהי התכלית? לאן זה מוביל? האם זהו המילוי היחידי, או שאפשר לייצר תענוג גדול הרבה יותר, מזה שכבר מוכר לנו מכל נסיונות האנושות עד כה?

כאן המקום לברר מהי הנקודה שבלב. כאן הוא המקום לברר כיצד ניתן לרכוש תענוג אדיר, מימוש אדיר, לכל אחד, לפי אופיו, תכונותיו, ואיך להגשים את כל החלומות ואף יותר מכך, מעבר לכל דמיון.

הנקודה שבלב היא התחושה שיש משהו מעבר, שאפשר להשיג עוד משהו, שיש עוד עומק, ורוחב. הנקודה שבלב מעוררת בנו תחושה של רצון להתקדם, להשיג, להגיע למשהו גבוה בחיים שלנו, לדעת ולהשיג מהו הטעם בחיים, מה משמעות החיים.

בכל אחד מאיתנו מהטבע קיימת נקודה כזו, שמעוררת בנו מחשבות כאלה, חיפוש כזה. וחיפוש מתעורר כאשר יש תשובה, אחרת לא היה בנו החיפוש. וכשמתעורר החיפוש, גם מגיע המידע, על אותה נקודה. והמיוחד הוא, שאפשר לפתח את הנקודה עד אינסוף, והיא אינה נשארת כנקודה.

זה נשמע מסקרן, מעניין ומושך. ומי מאיתנו לא רוצה להשיג מאה אחוז תענוג? ועוד תענוג כזה שהוא הרבה מעבר לכל התענוגים שאנו מסוגלים לדמיין…

כדי לפתח את הנקודה שבלב, ישנה שיטה שנקראת, חכמת הקבלה. חכמת הקבלה היא מדע מדוייק להפליא, המסביר בפרוטרוט כל פרט בטבע, את תפקידו וייעודו, ואת הקשר בין הכל חלקי הטבע, שאנו חלקים ממנו.

על מנת לגלות ולהרחיב את הנקודה שבלב, ולהגיע לחיים ייחודיים, בואו לגלות את מה שצופן לכם העתיד, ותפליגו אל חוויה עוצמתית ומרתקת מאין כמוה.

סגור לתגובות.