נסיך על סוס לבן ? האומנם

בתוך מספר מערכות יחסים שהיו לי עם גברים, כל פעם חשבתי שמשהו אנחנו נשים מפספסות,משהו לא עושות נכון, הרי אפשר ליצור מערכת יחסים בריאה.אני הבנתי שאני צריכה יותר להבין את עולמו של גבר, יותר להבין איך הוא מופעל . מה נותן לו כוח? מה לוקח אותו ממנו.הבנה שהם אחרים מאתנו, הם לא כמונו, ואם יש גבר שהוא דומה לאשה כנראה, יש לו קצת בעיה במיניות, בסופו של דבר לא נרצה אותו לידינו, כי עדיין אנחנו כן רוצים לידינו בן אדם שאין לו בעיות טוסטרון.אני זוכרת קליפ אחד בקורס הכנה לזוגיות שעברתי, שאחד החברות שלחה , שבקליפ הזה מראים בעצם אנחנו רוצים גבר שדומה לנו, אבל זה לא יכול להיות גבר, זה הופך אותו לאשה.

אנחנו נשים בלי לשים לב בעצם לוקחים מגברים שלנו את הגבריות שלהם, בעולם העכשוי שלנו, אנחנו כל כך רוצים שגבר רוצות כמו שאנחנו רוצות , אנחנו בונות לעצמנו דמות שהיא לא קיימת במציאות.גברים משתנים לפי רצונות שלנו, והופכים למשהו שלא היינו רוצים שיהיו בני זוג שלנו.

אולי אנחנו צריכות לפגוש בחיים שלנו, גבר שעדיין הכל בסדר אצלו מבחינות טוסטרון וציביליזציה לא נגע בו בצורה כזו שהוא איבד את המקום הזה של גבר שיודע מה אשה צריכה, וזה דברים פשוטים, אנחנו פשוט מכחישות את זה מרוב שאנחנו פמיניסטיות ו" מפותחות".

אנחנו שמות לעצמנו הגבלות ודמות של גבר שיש בו תכונות שלא יכולים להיות יחד באותו אדם. אבל אם נחשוב מה חשוב זה דברים פשוטים שכמה עשיר וחתיך ומשרה שלו נחשבת, אם אין לו תכונות בסיסיות שכל אחת מאתנו צריכה ,לא נרגיש מאושרות . אני הבנתי שאני כשאשה צריכה משהו שארגיש מוגנת לידו, שירצה להגן אלי ולתת לי ביטחון. משהו שירים במקומי דברים כבדים. מישהו שיחזר אחרי,שיתן לי מחמאות. מישהו שיהיה לו אכפת כשגבר אחר מסתכל אלי.

בעיקר משהו שיהיו לו אכפת ממני ולא יתבייש לתת לי אהבה. הכי חשוב שיהיה ישר איתי וכנה איתי , כי שקרים הורסים יחסים.גבר שאני ארגיש ביחד שלנו חשוב לו  והוא כן יעשה הרבה בשביל לשמור אלינו. דברים פשוטים וכל כך חשובים שאנחנו שוכחות, לעיתים ושמות לב על דברים שוליים כמו כסף, יופי חיצוני ,לאום  ומעמד חברתי.ברגע שאת כשאשה מבינה,שאת מוכנה לעזוב את כל הדברים האלה , היא כן תפגוש משהו שמתאים לה.  אני מציע לכם ,זה פשוט לקחת את סטיראוטיפים ולזרוק אותם  לים , ולחפש  בן זוג עם הלב .

סגור לתגובות.