מתכוננים להזמין חדר?

מן הסתם די ברור לכם ודאי להיכן אתם נוסעים ולכמה זמן. עתה אתם צריכים להחליט האם תעדיפו מלון או חדר בדירה, האם תעדיפו צימר או כל פתרון אחר? הדבר הכי טוב הוא כמובן הוא להסתמך על המלצה של חבר או של חברה. אין כמו ניסיון אישי והסיבה לכך היא שקשה מאוד להאמין להמלצות באינטרנט ולהבין האם הן אמיתיות או לא.

אם אין לכם חברים או חברות עם ניסיון קודם אז תנסו לאתר מקומות אמתיים עם המלצות אמיתיות. לצערנו במציאות של היום קשה מאוד להאמין למישהו. מה שכן, אם מדובר בהמלצות מפרופילים בפייסבוק הן יותר קשות לזיוף. בכל מקרה ההמלצה שלי ומה שאני תמיד עושה הוא שאם חבר או חברה ממליצים על משהו בפייסבוק אני מיד שומרת את ההמלצה וכך יש לי כל מיני מקומות עם המלצות אמיתיות. מהניסיון שלי גם ההמלצות באיר בנב הן יחסית אמיתיות ומקומות שהומלצו בצורה חמה ומשמעותית אכן עמדו בציפיות ואף מעבר לכך. יש משהו בטבע שלנו כבני אדם שאם אנו מקבלים שירות מעל ומעבר אנו יוצאים מגדרנו בהודיה ובשבח כי אנו כל כך לא מצפים לכך שזה פשוט מפתיע אותנו כל פעם מחדש.

כמובן שאפשר גם ללכת על מקום בעלות נמוכה ואז גם אם תהיה עוגמת נפש זה לא יהיה נורא כל כך. ובכל זאת ראיתי בעבר שאפילו אם המקום היה זול ועם זאת מאכזב זה השאיר טעם חמצמץ בחופשה והזמן שלנו לא פחות יקר מהכסף. כך שחופשה שהתפספסה אחרי שכבר התארגנו וטרחנו ויצאנו היא לא נעימה.

סגור לתגובות.