מהו החדר עם הנוף הכי מטורף שנפשתם בו?

ספרו לנו בתגובות מהו החדר עם הנוף המטורף ביותר שנפשתם בו. האם היה זה חדר בלב הג’ונגל עם בבונים ויתר חיות שהסתובבו לכם מחוץ לחלונות במהלך כל הלילה ועם הזריחה? או שמא היה זה חדר על צוק גבוה, שתלוי בחלקו באוויר ומשקיף על האוקיינוס שנפרש תחתיו כאשר הגלים מתנפצים אל ההר שמתחתיכם?

אולי זהו חדר שחלונותיו בתקרה פנו אל כיוון הזריחה ואפשרו תצפית מדהימה במהלך כל הלילה על הכוכבים ועם אור ראשון חשפו אתכם לנפלאות הבריאה אך לא איפשרו לכם ממש להמשיך לישון לאחר אותה השעה שכן אפילו הווילונות לא חסמו לחלוטין את קרני השמש?

אולי מדובר בחדר על אוטובוס שעבר הסבה לסוג של מלון קראוון? כזה שבו הנוף משתנה כל העת ולא תדעו עם איזה נוף תלכו לישון ועם איזה נוף תקומו בבוקר? מה שמעניין בחדר כזה הוא כיצד ניתן לתכנן את הטיול של יום למחרת או אפילו כיצד ניתן להגיע לרכב שהחניתם ערב קודם בכניסה למלון? אכן אתגר מעניין שהייתי שמחה לשמוע כיצד מתגברים עליו? אולי המלון נוסע במסלול מעגלי וחוזר אל נקודת ההתחלה לאחר מספר שעות?

חדר אחר שבוודאי תרצו לבדוק הוא החדר במחלקה הראשונה של סינגפור איירליינס או של דובאיי איירליינס, בשניהם מדובר בחדרים שעלות השהייה בהם בטיסה היא עשרות אלפי דולרים והחוויה שהם מספקים אמורה להיות אחרת מכל דבר אחר שאי פעם חוויתם. אם אתם שואלים את עצמכם אם זה שווה את המחר כנראה שאין לכם את הכסף להוציא על כך. מי שמוציא סכומים כאלו הם בדרך כלל אנשים שהסכום לא ממש מזיז להם משהו בחשבון הבנק ובתקופתנו יש יותר ויותר כאלו לצד יותר ויותר כאלו שאין להם אפילו כסף לצימר פשוט.

סגור לתגובות.