חדר קוסטה ריקה

החדר של קוסטה ריקה משקף את אווירת מרכז אמריקה על השמחה והאושר של האנשים שם. תחשבו יערות עד עם המון חיות, חופש, ים. ריח של חיים אחרים. חיים שמתנהלים בקצב אחר לחלוטין מזה שאליו אתם רגילים והכל באווירת תיירות תמידית. כזו שמשדרת ספרדית, שמשדרת את חגיגת החיים עצמם, חיים פשוטים מהיד אל הפה.

בשונה מהחדר הגרמני שמשדר עוצמה והיסטוריה לצד איחוד ושבטיות, החדר של קוסטה ריקה הוא הרבה יותר פשוט, נאיבי ואף ילדותי. כזה שיגרום לכם לרצות לחזור אליו ללא הכבדות של ריהוט עץ מלא, שטיחי קיר מצוירים במלחמות ועוד. למרות שלא רצוי לעשן בחדר תוכלו למצוא בו רום וגם מיץ קוקוס.

חדר אחר שאולי תרצו לבדוק עם חדר זה לא ימצא חן בעיניכם הוא החדר הסיני, מדובר בחדר עם מסורת, חדר כבד ומעוצב בפריטים רבים אך יש משהו במשי ובעוצמה הסינית הפנימית שיגרום ללב שלכם להחסיר פעימה. בכל זאת השילוב של העץ והמשי, של הפשטות והתחכום של הנייר והאבן יקחו אתכם למקומות אחרים. לחוויה מסוג שונה לחלוטין מכל מה שאתם רגילים אליו או שחוויתם בחופשות אחרות.

החדר השלישי שאותו ארצה לציין הוא החדר הגינאי, נכון שמדובר בחדר מאוד פשוט ודל אך אווירת הג’ונגל יחד עם העדר התשתיות, אווירת בעלי החי והשילוב עם הטבע לעומת העדר הנוכחות האנושית מאפשרים את חווית האפשרויות האחרות לגמרי. את אלו שמחוברות במהותן אל טבע הדברים, אל השורש הבראשיתי של היבשת הקדומה.

סגור לתגובות.